Gelina Village 4*

Sumár

Popis text môže byť preložený zo zahraničného zdroja

Poloha: Krásny komplex obklopený horami, hustými lesmi, lúkami a riekami. Jeden z najkrajších piesočnatých pláží Jónskeho mora je v bezprostrednej blízkosti. Dlhá pláž sa môže pochváliť krásnymi prechádzkami a plážovou prechádzkou na východ sa dostanete k jazeru Antinioti. Ponúka nádherný výhľad a vrchol najvyššej hory ostrova "Pantokrator" je vzdialený asi 20 minút. Hlavné mesto ostrova je vzdialené asi 35 km.

Vybavenie: Rozľahlý rezort má celkovo 449 izieb rozmiestnených v niekoľkých budovách. V hlavnej budove nájdete príjemnú vstupenku s recepciou, Wi-Fi (inklúzia) a satelitnú TV. Reštaurácia ponúka krásnu terasu so stinnými miestami. Okrem toho bar s terasou a malým supermarketom. Vo vonkajšom priestore sú k dispozícii tri bazény so slnečnými terasami a pláž pozýva na drink. V bazénoch a na pláži sú k dispozícii stoličky, dáždniky a plážové uteráky.
Vedľa hotelového komplexu sa nachádza vodný park a športové centrum "Hydropolis". V srdci parku sa nachádza bazénový komplex s obrovskými kĺzačkami, ako napríklad tobogán (102 m), dvojitý multifunkčný chodník, hydrotúr (98 metrov), freefall, priestorová misa (jedinečná v Grécku, 9m priemer), "Kamikaze" a "Lazy River" (180m). Pre chvíle oddychu a nápojov sa nachádza Café-Gelateria, bar a grécka kaviareň pod moruše.

Rezervovať si ubytovanie:
Dvojlôžková izba (v lete 2017): Moderné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou televíziou, bezbariérovým prenájom a balkónom alebo terasou (D). Prípadne k dispozícii na jedno použitie (DE). (Dostupnosť: Dospelí do 2 detí do max 1)
Byt je komfortne zariadený a má kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchyňu, kúpeľňu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, trezor, oddelenú spálňu a balkón alebo terasu. (A12/A2I). (Dostupnosť: Dospelí až do max 3 detí do max 1)
Suita: Ak sú apartmány zariadené, plus samostatná samostatná spálňa, 2. TV so satelitným príjmom a kúpeľňa. (Dostupnosť: Dospelí až do max 4 detí do max 1)
Štúdio: Rovnaké priestory ako dvojlôžkové izby sú priestrannejšie a majú aj kuchynku a rozkladaciu pohovku (S12/SI)
, Voliteľne je možné rezervovať aj na jedno použitie alebo na jednu dospelú osobu s jedným dieťaťom. (Dostupnosť: dospelí do max. 3)
Super výhodná izba: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby (SSZ, DA). Rezervovateľná ako dvojlôžková izba Eco (bez balkóna/(EC2).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večere formou bufetu s "show cooking", americká raňajky pre neskoré stúpačky od 10: 00-11: 00, teplé občerstvenie na pláži 12: 30-14 30 hodín popoludní káva/čaj a koláč a pečivo na plážovom baru od 15:30 do 16:30. Rôzne miestne nealkoholické nápoje, džúsy, pivá, 4 koktaily, likéry, liehoviny a víno pri skle (24 hodín) 7x týždenne voľný vstup do vodného parku "Hydropolis". 20% zľava na rôzne kúpeľné balíčky v kúpeľnom a wellness centre.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denné aktivity a hry pre dospelých a deti animačný tím a pravidelné grécke noci s folklórnym tancom a týždenné ryby a grilovanie na pláži.

Šport zahrnutý: Tri tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, basketbal, plážový volejbal a futbal (60x40).

Šport za poplatok: Dva tenisové antukové kurty, biliard a centrum vodných športov na pláži (od polovice mája).

Detský program: Samostatný detský bazén, tobogán, detské ihrisko, detský klub.

Wellness: Gelina Spa (príplatok, 18 rokov) je moderné a pohodlné wellness centrum s parným kúpeľom, saunou, krytým bazénom s masážnymi vodopádmi a fitnes miestnosťou so špeciálnym vybavením (výcvik s osobným trénerom).

Poznámka: ****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
Detské postieľky sú na vyžiadanie zadarmo (v závislosti od dostupnosti).
****
Izby pre telesne postihnutých hostí na vyžiadanie.
*******
Pre pobyty od 1. januára 2018 grécka vláda zaviedla formu turistického poplatku, ktorý má zaplatiť zákazník na mieste. Sadzba závisí od typu a kategórie ubytovania a pohybuje sa v rozmedzí od 0,50 € do 4 € za izbu.
Miestna kategória 1-2 hviezdičky € 0,50
Miestna kategória 3 hviezdičky € 1,50
Miestna kategória 4 hviezdičky € 3, -
Miestna kategória 5 hviezdičiek € 4, -Najlacnejšie termíny v tomto hoteli

Odchod Dlžka Doprava Strava Izba CK Cena
06.09.2018 9 dní Viedeň Letecky all inclusive dvojposteľová izba, transfer v cene 1860 €
04.09.2018 9 dní Viedeň Letecky all inclusive dvojposteľová izba, transfer v cene 1878 €
06.09.2018 9 dní Viedeň Letecky all inclusive apartmán (1 spálňa), transfer v cene 2022 €

Hodnotenia hotela

1564 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

Máte otázku?

0948 725 025
Naše ceny sú konečné, vrátane poplatkov
25 rokov skúseností v oblasti cestovného ruchu
Spolupracujeme s overenými cestovnými kanceláriami