Gelina Village 4*

Sumár

Popis text môže byť preložený zo zahraničného zdroja

Poloha: Krásny komplex obklopený horami, hustých lesov, lúk a riek. Jedným z najkrajších štrkových pláží Iónskeho mora sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Dlhá pláž sa hodí pre krásne prechádzky a nemožno dosiahnuť Antinioti cez prechádzkou po pláži na východ. To ponúka nádherný výhľad a na vrchol najvyššej hory na ostrove "Pantokrator" sa dostanete asi za 20 minút. Hlavným mestom ostrova je asi 35 km ďaleko.

Vybavenie: Priestranný areál ponúka celkom 449 izieb, ktoré sú rozložené do niekoľkých budov. V hlavnej budove Pozýva lobby s recepciou, Wi-Fi (inklusive) a TV so satelitným príjmom. Reštaurácia má krásnu terasu s tienistých miestach. Bar s terasou a malý supermarket. V areáli sú tri bazény s Sundecks a plážových pozýva na pohárik. Stoličky, slnečníky a uteráky sú pri bazénoch a na pláži vrátane.
Okrem hotelového komplexu je voda a športové "Hydropolis". V centre parku je komplexná bazén s obrie kĺzačky, ako je napríklad "Tobogán" (102m), "Double Multi-Run", "Hydro Tube, (98 m)," Voľný pád,'Space Bowl "(jedinečný v Grécku, priemer 9 m), "Kamikaze" a "Lazy River" (180 m). Pre chvíle relaxácie a nápojov sa nachádza Café-Gelateria, bar a grécka kaviareň, pod moruše.

Rezervovať si ubytovanie:
Dvojlôžková izba: Moderne zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, prenájom trezor a balkón alebo terasu (D). Voliteľné rezervácie pre súkromné ​​použitie (DE). (Dostupnosť: Dospelí až 2 detí max. 1).
Apartmán: Jeho komfortne zariadené a majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, kuchyňa, kúpeľňa/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, prenájom trezor, oddelenú spálňu a balkón alebo terasu. (A12/A2I). (Dostupnosť: dospelí a 3 deti do max. 1).
Suite: Ak zariadené apartmány, plus ďalšie samostatná spálňa, 2 SAT-TV a kúpeľňou. (Dostupnosť: dospelí až 4 deti max. 1).
Štúdio: rovnaké vybavenie, ale širšie, ako zdvojnásobí. Voliteľné môžu byť rezervované pre súkromné ​​použitie alebo jednu dospelú osobu s jedným dieťaťom. (Dostupnosť: Dospelí až tri).
Super izbu výhoda použitia rovnakého vybavenie ako dvojlôžkové izby (SSZ, DA). K dostaniu ako dvojitý Eco (bez balkóna/(EC2).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s kuchársku show "" americká raňajky pre spáčov od 10-11 hodín, teplé občerstvenie na pláži 12: 30-14: 30 v popoludňajšia káva/čaj a pečivo a cukrárske výrobky na plážový bar of 15: 30-16: 30 hod. Niekoľko miestnych nealkoholických nápojov, džúsy, pivo, 4 kokteily, likéry, destiláty a vína od skla (24 hodín) týždenne 7x voľný vstup do vodného parku "Hydropolis". 20% zľava na rôzne kúpeľné balíčky v kúpeľoch a wellness centrum.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denné aktivity a hry pre deti i dospelých podľa animačným tímom a pravidelné grécke večery s folklórne tance a týždenné rýb a barbecue party na pláži.

Šport v cene: tri tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, basketbal, plážový volejbal a futbal (60x40).

Športové poplatok: Dva tenisové antukové kurty, biliard a vodné športy na pláži (asi od polovice mája).

Deti: Samostatný detský bazén, tobogan, detské ihrisko, detský klub.

Wellness: Kúpele Gelina (príplatok vo výške 18 rokov) je moderné a pohodlné kúpele s parné kúpele, sauna, krytý bazén s masážnymi vodopádmi a posilňovňu so špeciálnym vybavením (tréning s osobným trénerom k dispozícii).

Položka Poznámka: Je dôležité, aby odchodom! Informácie o vízach a zaujímavých faktov a údajov o krajine a jej obyvateľov možno nájsť na adrese: (v nemčine).

Poznámka: ****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie zdarma (v závislosti od dostupnosti).
****
Izby pre telesne postihnutých na vyžiadanie.
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel .: 0030 - 2663064000
Fax: 0.030-2663063893
e-mail:Najlacnejšie termíny v tomto hoteli

Odchod Dlžka Doprava Strava Izba CK Cena
08.05.2018 11 dní Viedeň Letecky all inclusive zlacnené studio, transfer v cene 1306 €
08.05.2018 11 dní Viedeň Letecky all inclusive apartmán typ i, transfer v cene 1396 €
08.05.2018 11 dní Viedeň Letecky all inclusive studio, transfer v cene 1396 €

Hodnotenia hotela

1555 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

Máte otázku?

0948 725 025
Naše ceny sú konečné, vrátane poplatkov
25 rokov skúseností v oblasti cestovného ruchu
Spolupracujeme s overenými cestovnými kanceláriami