Sum√°r

Popis text m√īŇĺe byŇ• preloŇĺen√Ĺ zo zahranińćn√©ho zdroja

Poloha: Hotel sa nach√°dza priamo na s√ļkromnej piesońćnatej pl√°Ňĺi Soma Bay. Za poplatok prem√°va kyvadlov√Ĺ autobus niekońĺkokr√°t denne do mesta Hurghada, letisko je vzdialen√© asi 45 km.

Vybavenie: Tento elegantn√Ĺ hotel m√° 529 izieb rozloŇĺen√Ĺch v r√īznych ńćastiach budovy. Pon√ļka lobby s recepciou a vstupnou halou (bezplatn√° WLAN), bufetov√° reŇ°taur√°cia, 3 reŇ°taur√°cie √† la carte (gril, talianska kuchyŇąa, miestne reŇ°taur√°cie s morsk√Ĺmi plodmi), kaviareŇą, butik, obchody, diskot√©ka a Wellness oblasŇ• s kryt√Ĺm baz√©nom a kadern√≠kom. Dobre udrŇĺiavan√° a priestrann√° vonkajŇ°ia ńćasŇ• m√° celkom 3 sladkovodn√© baz√©ny obklopen√© slneńćn√Ĺmi terasami. Na pl√°Ňĺi a pri baz√©ne sa nach√°dza bar. PouŇĺitie pl√°Ňĺov√Ĺch stolińćiek, vank√ļŇ°ov a slneńćn√≠kov sa nach√°dza pri baz√©ne a pl√°Ňĺi.

Izby: Superior dvojl√īŇĺkov√© izby (DR/SRT) maj√ļ sprchu, WC, suŇ°ińć vlasov, klimatiz√°ciu, telef√≥n s priamou vońĺbou, satelitn√ļ TV, trezor a balk√≥n alebo terasu, WLAN a minibar. Dvojl√īŇĺkov√© izby je moŇĺn√© objednaŇ• aj na jedno pouŇĺitie za pr√≠platok.
Deluxe izby (DXM/EXM) s√ļ vybaven√© ako dvojl√īŇĺkov√© izby s dodatońćn√Ĺm vybaven√≠m a v√Ĺhńĺadom na more.
Nadraden√© rodinn√© izby (FS) maj√ļ ńŹalŇ°ie vybavenie na spanie. Rodinn√© izby typu Deluxe (FXM) s√ļ priestrannejŇ°ie, rovnako ako rodinn√© izby Superior a maj√ļ v√Ĺhńĺad na more.

҆port: tenisov√Ĺ kurt (svetlo za poplatok), telocvińćŇąa, pl√°Ňĺov√Ĺ volejbal, stoln√Ĺ tenis, basketbal a futbalov√© ihrisko; Denn√° anim√°cia, veńćern√© predstavenia a Ňĺiv√° hudba.
Za poplatok: wellness centrum s hammamom, saunou, v√≠rivkou a r√īznymi kozmetick√Ĺmi proced√ļrami. Jazdy na koni a r√īzne motorizovan√© a nemotorizovan√© vodn√© Ň°porty prostredn√≠ctvom miestnych poskytovateńĺov.

Deti: Mini klub (4-12 rokov), detsk√© ihrisko, detsk√° z√°bava, detsk√Ĺ bufet, vysok√© stolińćky (na vyŇĺiadanie).

All inclusive: raŇąajky, obedy a veńćere formou bufetu, popoludŇąajŇ°ie obńćerstvenie a zmrzlina, miestne alkoholick√© a nealkoholick√© n√°poje a k√°va, ńćaj od 10.00 do polnoci.

Pozn√°mka:
V Egypte existuje povinn√° v√≠zov√° povinnosŇ•. Aby ste z√≠skali v√≠zum, vstupn√Ĺ doklad (doporuńćujeme pas) mus√≠ platiŇ• ńŹalŇ°√≠ch Ň°esŇ• mesiacov po ukonńćen√≠ cesty. Vstupn√© v√≠za pre Egypt nie s√ļ zahrnut√© v cene pre prehliadku. Visa v√Ĺstava pred vstupom do Egypta. V s√ļńćasnosti stoj√≠ veńĺvyslanectvo v Berl√≠ne/konzul√°ty. ‚ā¨ 22, - za v√≠zum. Ako nemeck√Ĺ turista dostanete aj v√≠zum, keńŹ pr√≠dete na egyptsk√© letisko (25, - US $/Visamarke pribliŇĺne 22 ‚ā¨). V√≠zov√° sluŇĺba je v s√ļńćasnosti pon√ļkan√° na mieste av s√ļńćasnosti stoj√≠. ‚ā¨ 28, -/os. a zahŇēŇąa v√≠zum vr√°tane √ļpravy a peńćiatky, ńćo Ň°etr√≠ ńćas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskor√© odhl√°senie v RED SEA HOTELS. Hotelov√° izba, ako aj rezervovan√° cateringov√° sluŇĺba s√ļ V√°m k dispoz√≠cii bez obmedzenia aŇĺ do vyzdvihnutia.

Pre vŇ°etky ostatn√© hotely hotelov√° sluŇĺba i.R. v posledn√Ĺ deŇą pobytu na poludnie. ETI m√° Ň°peci√°lne dohody s niektor√Ĺmi hotelmi, pros√≠m, poŇĺiadajte.

NajlacnejŇ°ie term√≠ny v tomto hoteli

Odchod DlŇĺka Doprava Strava Izba CK Cena
02.11.2018 14 dn√≠ Bratislava (SK) Letecky all inclusive zlacnen√° dvojposteńĺov√° izba, transfer v cene 1786 ‚ā¨
02.11.2018 14 dn√≠ Bratislava (SK) Letecky all inclusive dvojposteńĺov√° izba superior, transfer v cene 1898 ‚ā¨
19.10.2018 11 dn√≠ Bratislava (SK) Letecky all inclusive zlacnen√° dvojposteńĺov√° izba, transfer v cene 1908 ‚ā¨

Hodnotenia hotela

2630 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

M√°te ot√°zku?

0948 725 025
NaŇ°e ceny s√ļ koneńćn√©, vr√°tane poplatkov
25 rokov sk√ļsenost√≠ v oblasti cestovn√©ho ruchu
Spolupracujeme s overen√Ĺmi cestovn√Ĺmi kancel√°riami