Sumár

Popis text môže byť preložený zo zahraničného zdroja

Poloha: Tento hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži Soma Bay. Za poplatok premáva denne kyvadlový autobus do mesta Hurgada, letisko je vzdialené asi 45 km.

Vybavenie: Tento elegantný hotel sa skladá z celkom 529 izieb rozložených v niekoľkých budovách. Okrem lobby s recepciou a lobby (bezplatná WLAN), bufetová reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie (gril, talianska kuchyňa, reštaurácia na pláži), kaviareň, butik, obchody, diskotéka a reštaurácia Wellness oblasť s krytým bazénom a kaderníkom. Dobre udržiavaný a priestranný vonkajší komplex má celkom 3 sladkovodné bazény obklopené slnečnými terasami. Na pláži a pri bazéne je v každom prípade bar. Použitie pohoviek, vankúšov a slnečníkov je pri bazéne a na pláži vrátane.

Izby: Dvojlôžkové izby Superior sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV, trezorom a balkónom alebo terasou, ako aj WLAN a minibarom. Dvojlôžkové izby je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Deluxe izby (DXM/EXM) sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ponúkajú ďalšie vybavenie a výhľad na more.
Rodinné izby typu Superior (FS) majú ďalšie vybavenie na spanie. Rodinné izby Deluxe (FXM) sú priestrannejšie ako rodinná izba Superior a majú výhľad na more.

Šport: tenisový kurt (reflektory s príplatkom), fitnes miestnosť, plážový volejbal, stolný tenis, basketbal a futbalové ihrisko; dennú zábavu, večerné predstavenia a živú hudbu.
Za poplatok: wellness centrum s hammamom, saunou, vírivkou a rôznymi kozmetickými procedúrami. Jazda na koni a rôzne motorizované aj nemotorizované vodné športy ponúkajú miestni poskytovatelia.

Deti: Miniclub (4-12 rokov), detské ihrisko, detská animácia, detský bufet, vysoké stoličky (na vyžiadanie).

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie a zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rovnako ako káva, čaj od 10 do polnoci.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cestovnej cene. Visa výstava pred vstupom do Egypta. Embassy Berlin/Konzulát stojí z.Zt. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca 22, - €). Na mieste je ponúknutá vízová služba, ktorá stojí v súčasnosti. € 28, -/os. a zahŕňa vízum, vrátane úprav a pečiatok, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
V hoteloch RED SEA HOTELS je neskoré odhlásenie, t. Hotelová izba a rezervovaný servis sú k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba končí. v posledný deň pobytu v poludnie. ETI prišiel s niektorými špeciálnymi zariadeniami hotela, prosím, požiadajte.

Najlacnejšie termíny v tomto hoteli

Odchod Dlžka Doprava Strava Izba CK Cena
27.04.2018 11 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive dvojposteľová izba superior, transfer v cene 1418 €
04.05.2018 11 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive dvojposteľová izba superior, transfer v cene 1474 €
08.06.2018 11 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive dvojposteľová izba superior, transfer v cene 1474 €

Hodnotenia hotela

2324 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

Máte otázku?

0948 725 025
Naše ceny sú konečné, vrátane poplatkov
25 rokov skúseností v oblasti cestovného ruchu
Spolupracujeme s overenými cestovnými kanceláriami