Sumár

Popis text môže byť preložený zo zahraničného zdroja

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži Soma Bay. Za poplatok premáva kyvadlový autobus niekoľkokrát denne do mesta Hurghada, letisko je vzdialené asi 45 km.

Vybavenie: Tento elegantný hotel má 529 izieb rozložených v rôznych častiach budovy. Ponúka lobby s recepciou a vstupnou halou (bezplatná WLAN), bufetová reštaurácia, 3 reštaurácie à la carte (gril, talianska kuchyňa, miestne reštaurácie s morskými plodmi), kaviareň, butik, obchody, diskotéka a Wellness oblasť s krytým bazénom a kaderníkom. Dobre udržiavaná a priestranná vonkajšia časť má celkom 3 sladkovodné bazény obklopené slnečnými terasami. Na pláži a pri bazéne sa nachádza bar. Použitie plážových stoličiek, vankúšov a slnečníkov sa nachádza pri bazéne a pláži.

Izby: Superior dvojlôžkové izby (DR/SRT) majú sprchu, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón s priamou voľbou, satelitnú TV, trezor a balkón alebo terasu, WLAN a minibar. Dvojlôžkové izby je možné objednať aj na jedno použitie za príplatok.
Deluxe izby (DXM/EXM) sú vybavené ako dvojlôžkové izby s dodatočným vybavením a výhľadom na more.
Nadradené rodinné izby (FS) majú ďalšie vybavenie na spanie. Rodinné izby typu Deluxe (FXM) sú priestrannejšie, rovnako ako rodinné izby Superior a majú výhľad na more.

Šport: tenisový kurt (svetlo za poplatok), telocvičňa, plážový volejbal, stolný tenis, basketbal a futbalové ihrisko; Denná animácia, večerné predstavenia a živá hudba.
Za poplatok: wellness centrum s hammamom, saunou, vírivkou a rôznymi kozmetickými procedúrami. Jazdy na koni a rôzne motorizované a nemotorizované vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Deti: Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, detská zábava, detský bufet, vysoké stoličky (na vyžiadanie).

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie a zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a káva, čaj od 10.00 do polnoci.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Najlacnejšie termíny v tomto hoteli

Odchod Dlžka Doprava Strava Izba CK Cena
18.01.2019 14 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive zlacnená dvojposteľová izba, transfer v cene 1978 €
25.01.2019 14 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive zlacnená dvojposteľová izba, transfer v cene 1978 €
11.01.2019 14 dní Bratislava (SK) Letecky all inclusive zlacnená dvojposteľová izba, transfer v cene 2038 €

Hodnotenia hotela

2908 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

Máte otázku?

0948 725 025
Naše ceny sú konečné, vrátane poplatkov
25 rokov skúseností v oblasti cestovného ruchu
Spolupracujeme s overenými cestovnými kanceláriami