AVANI Bentota Resort & Spa 4*

Sumár

Popis text môže byť preložený zo zahraničného zdroja

Poloha: Tento krásny hotel sa nachádza priamo na rajskej pláži Bentota. Aluthgama s reštauráciami a nákupmi sa dostanete za pár minút. Navyše, za hotelom stojí vlaková stanica. Medzinárodné letisko Colombo je cca. 100 km (asi 3,5 hodiny autom).

Vybavenie: Hotel pozostáva z celkom 75 izieb rozložených na 3 poschodiach, rovnako ako lobby s recepciou a posedením. Kulinárske špeciality zahŕňajú bufetovú reštauráciu, reštauráciu à la carte (Frangipani) a rôzne bary. K dispozícii sú 2 bazény s oddeleným detským bazénom a slnečná terasa vo vonkajšom komplexe. K dispozícii sú stoličky a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba s výhľadom na more: Izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, IP TV, DVD prehrávač, Wi-Fi (v cene), trezor, mini bar (za príplatok) Terasa alebo balkón s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie a s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s vaňou, šatňou, káblovou televíziou a kávovarom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB/FB/AI: raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera. V rezervácii VP dodatočný obed a večera. Buffet alebo nastavenie menu (kvôli obsadeniu).

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive: raňajky formou bufetu. Obed a večera v bufetovom štýle alebo ako set menu v reštaurácii "Breeze". Odpoledne od cca. 16:00 - 18:00 káva, čaj, sušienky a občerstvenie v "Chatters Bar". Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (nealkoholické nápoje, voda, pivo, destiláty, koktaily, domáce víno sklom) od 10:00 do 22:00 v príslušnom stĺpci vrátane
Okrem toho zahŕňa: večeru v reštaurácii à la carte Frangipani. Pre pobyty na 5 a viac nocí je k dispozícii 50-minútová kúpeľná liečba na osobu a pobyt.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Príležitostná večerná zábava s prehliadkami a živou hudbou.

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Šport za poplatok: vodné lyžovanie, surfovanie, potápanie, iné športové zariadenia v závislosti od dostupnosti a niektoré za poplatok (biliard, šípky atď.), Miestni poskytovatelia pre ďalšie dostupné aktivity.

Wellness: Masáže a kozmetické ošetrenie v "AVANI-Spa" za poplatok.

Wi-fi je k dispozícii zadarmo.
24 hodinová izbová služba za príplatok.
Čas registrácie od cca. 15:00
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
V katalógu "Fernreisen" Leto 2018 na strane 165.
V katalógu "Fernreisen" Zima 2017/18 na strane 215.Najlacnejšie termíny v tomto hoteli

Odchod Dlžka Doprava Strava Izba CK Cena
01.12.2018 7 dní Viedeň Letecky all inclusive+ dvojposteľová izba, výhľad na more, transfer v cene 3216 €
02.12.2018 7 dní Viedeň Letecky all inclusive+ dvojposteľová izba, výhľad na more, transfer v cene 3216 €
03.12.2018 7 dní Viedeň Letecky all inclusive+ dvojposteľová izba, výhľad na more, transfer v cene 3216 €

Hodnotenia hotela

358 hodnotení klientov
Hotel Termíny Recenzie

Máte otázku?

0948 725 025
Naše ceny sú konečné, vrátane poplatkov
25 rokov skúseností v oblasti cestovného ruchu
Spolupracujeme s overenými cestovnými kanceláriami